Wspomnienia Pierwsze Zabawy

09:55:00
Coraz częściej łapię się na tym, że coraz mniej pamiętam z 1 roku życia mej „małej” panienki. Bije się w cyce, bo obiecałem sobie to zapisywać i jak to zwykle bywa tego nie zrobiłam.

Wspomnienia , pierwsze zabawy, niemowlę, okiem mamusi

Ale nie o mej niekonsekwencji, a o pierwszych zabawach Panny K. miało być, więc przejdźmy do sedna.

Moja córa z powodu naszego zaniedbania i niewiedzy (nie boję się do tego przyznać, nie jestem idealna) miała problemy z podnoszeniem główki gdy leżała na brzuchu. Stawaliśmy na głowie by chciała głowę podnieść. Jak już opanowała tę sztukę dużo czasu spędzała na macie właśnie na brzuszku.

Nie wiem czy wiecie jestem posiadaczką kawi domowej / świnki morskiej. Dlaczego o tym mówię? Bo jedna z najzabawniejszych historii z pierwszych miesięcy życia Panny K. tyczy się właśnie tego stworzenia. Otóż oprócz dziecka po podłodze śmigało również to stworzenie. Raptem nasze kochane dziecko chwyta pluszowy młotek grzechotkę i z pełnym skupieniem i celowością pocałowała świnkę. Trafiła ją prosto w łepek. Oczywiście zwierzątka nic się nie stało to była wyraźnie zdziwiona. Moja mina bezcenna, siedziałam z rozdziawioną gębą i do końca nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam.


Tekst został poprawiony przez iKorektor – http://ikorektor.pl

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.