Podsumowanie sierpnia

Sierpień był od zawsze miesiącem, który leciał mi najszybciej. Nie wiem czemu ale odkąd pamiętam tak było. W tym roku również przeleciał mi jak z bycza strzelił.
Dziś przychodzę z krótką retrospekcją.


Był to miesiąc, który stał pod akcją Blogerzy vs Niepłodność, w której uczestniczyłam, co nieraz dało się zauważyć na facebooku. Zwieńczeniem tej akcji z mojej strony był post  OBALAMY MITY O NIEPŁODNOŚCI.  Sama akcja pozwoliła mi nachylić się nieco nad tym tematem mimo, iż nie dotyczy mnie on osobiście.

Nie ukrywam, że był to dla mnie miesiąc bardzo pracowity i wymagający. Na blogu pojawił się nowy system komentarzy Disqus oraz newsletter, od zapisu na który serdecznie zapraszam. (obiecuję nie spamować;)

W sierpniu również blog wkroczył śmiałym krokiem na własną domenę, dzięki czemu możecie nas znaleźć pod adresem www.okiem-mamusi.pl. Mam nadzieję, że krok ten doda mi nieco skrzydeł.


W tym miesiącu ukazało się 7 postów.

WSPOMNIENIA PIERWSZE ZABAWY


1. NIEZAWODNY SPOSÓB JAK USUNĄĆ PLAMY Z KOSMETYKÓW
DZIECKO SIĘ NUDZI


3 SPOSOBY JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE?


MOTYWUJĄCA TAPETA NA WRZESIEń MAM PRAWO


Obalamy mity o niepłodności

Prywatnie osiągnięciem tego miesiąca z mojej strony stało się jedzenie śniadań. Tak wyda się wam to głupie ale odkąd nie chodzę do pracy mój pierwszy posiłek oscylował w okolicy godziny 13. O tej porze wiele osób jest już po obiedzie :) Wiem, że to bardzo niezdrowo i że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia ale mi zawsze na niego brakowało czasu. Teraz codziennie zaraz po tym jak śniadanie zje Pani K. zabieram się za swoje.


Rozpoczęłam również współpracę z portalem kobieceporady.pl, na którym jak nazwa wskazuje znajdziecie najróżniejsze porady dla kobiet. Możecie również tam również znaleźć artykuły pisane przeze mnie więc zapraszam :)Pani K. z kolei osiągnęła level hard w samodzielnym jedzeniu. Wiadomo, że bez strat w ubraniu i otoczeniu nie zawsze się obędzie ale i tak jestem z niej dumna jak paw. Zaczyna też nieśmiało wypowiadać coraz to nowe słowa ostatnio hitem są: oko i gąbka. :)


A wy jak podsumujecie swój ostatni miesiąc?

okiem-mamusi.pl

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.